Satış SonrasıSATIŞ SONRASI
 

 Satış sonrası hizmette temel ilkemiz  ; makinemizi almış olan müşterimizin makineyle ilgili her problemine çözüm odaklı yaklaşmaktır.Garanti süresi içersinde ve sonrasında kullanıcının talep etmiş olduğu yedek parça en kısa süre içersinde merkezden veya bayiler aracılığıyla iletilir ve gerekiyor ise eleman desteği verilir.

           Firma olarak satış sonrası hizmetlerimiz iki konuda ağırlık kazanmaktadır:

- Üretilen makinelerin Bakım Kullanma (Operatörlük ) eğitimi hizmetleri,

- Satış sonrası  arıza, yedek parça tedarik , kullanım ve makineden kaynaklanan  problemler ile ilgili müşteri taleplerini karşılama hizmetleri.

           Üretimini yaptığımız  tesviye makineleri  grubundan Lazer Kontrollü Tesviye makinesinin operatörlük eğitimi ; konusunda uzman kadromuz tarafından müşteri traktörüyle kendi tarlasında  tam öğrenme gerçeleşinceye kadar yapılmaktadır.Daha sonra ortaya çıkabilecek kullanımla ,lazer sistemiyle ,hidrolik sistemle ilgili problemler telefon desteğiyle olmazsa  yerinde müdahale ile giderilmektedir.Bu hizmetlerimiz Türkiye'nin her noktasında tam müşteri memnuniyetini sağlıyacak şekilde yürütülmektedir. 

           Diğer makinelerde ;müşteri talepleri doğrultusunda kullanım ,bakım ve ayar eğitimleri verilmekte,tarla gösterileri düzenlenmektedir. Montajsız nakli yapılan makinelerin montaj işlemleri  uzman firma elemanlarımız veya yetkili bayi tarafından yapılmaktadır.